НАЦИОНАЛНО УЧЕНИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ ПО УПРАВЛЕНИЕ НА ПРОЕКТИ

24 – 25 АПРИЛ 2015 г. (петък и събота)

В състезанието могат да вземат участие ученици от последен и/или предпоследен гимназиален курс, които се обучават в икономическа специалност и техен придружител (по възможност преподавател). Състезанието включва изпълнение на творчески задания в областта на управлението на проекти – генериране на оптимизационни решения за интелигентен, устойчив и приобщаващ растеж.

По регламент учениците ще работят в екипна среда, в която ще трябва съвместно да анализират конкретни проблеми и ситуации, прилагайки теоретичните си познания; да търсят алтернативи и да генерират ефективни решения; да презентират и аргументират своите идеи.

Краен срок за регистрация чрез изпращане на формуляр за участие (по и-мейл): 17 април 2015 г. (петък)

Регистрационният формуляр за участие може да изтеглите от ТУК.

ВАЖНО! Всички участници ще получат сертификати от състезанието, а класираните на първите места ще бъдат наградени на официална церемония в СА „Димитър А. Ценов“.

Допълнителна информация:

·      Престоят на участниците е за сметка на Организаторите.
·      Участниците могат да използват лична мобилна техника при решаване на заданието.

Контактна информация за потвърждаване на участието:
Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при СА „Димитър А. Ценов”,
гр. Свищов, п.к. 5250, ул.”Ем. Чакъров” №2
тел. (0631) 66 437, e-mail: career.center@uni-svishtov.bg
ас. Иван Маринов (моб. тел. 0884/682568)