НАЦИОНАЛНО УЧЕНИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ В НАПРАВЛЕНИЯ: БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА,ЗАСТРАХОВАНЕ И ОСИГУРЯВАНЕ,УПРАВЛЕНИЕ НА ПРОЕКТИ И УПРАВЛЕНСКИ РЕШЕНИЯ В МЕЖДУНАРОДНИЯ БИЗНЕС НА 26 ФЕВРУАРИ 2016 Г. В СА "Д.А.ЦЕНОВ" - СВИЩОВ

Академичното ръководство и екипът на Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – Свищов имат удоволствието да Ви поканят за участие в поредното издание на:

НАЦИОНАЛНО УЧЕНИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ В НАПРАВЛЕНИЯ:

БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА
ЗАСТРАХОВАНЕ И ОСИГУРЯВАНЕ
УПРАВЛЕНИЕ НА ПРОЕКТИ
УПРАВЛЕНСКИ РЕШЕНИЯ В МЕЖДУНАРОДНИЯ БИЗНЕС

26 ФЕВРУАРИ 2016 г. (петък)

Състезанието включва изпълнение на творчески задания: в направление „БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА“ – изработка на уеб сайт; в направление „ЗАСТРАХОВАНЕ И ОСИГУРЯВАНЕ” - генериране на решения за бизнес развитие на застрахователния и осигурителния пазар; в направление „УПРАВЛЕНИЕ НА ПРОЕКТИ“ – разработване на екипно предложение за управление на проекти в конкретни тематични области; и в направление „УПРАВЛЕНСКИ РЕШЕНИЯ В МЕЖДУНАРОДНИЯ БИЗНЕС“ – решаване на казуси, свързани с проектиране и развитие на международен бизнес.
По регламент учениците ще работят в екипна среда, в която ще трябва съвместно да анализират конкретни проблеми и ситуации, прилагайки теоретичните си познания; да търсят алтернативи и да генерират ефективни решения; да презентират и аргументират своите идеи.

Краен срок за регистрация чрез изпращане на формуляр за участие (по и-мейл): 19 февруари 2016 г. (петък).

Допълнителна информация:
Престоят на участниците (нощувки и хранения) е за сметка на Организаторите.
Участниците могат да използват лична мобилна техника при решаване на заданието.

Контактна информация за потвърждаване на участието:
Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при СА „Димитър А. Ценов”,
гр. Свищов, п.к. 5250, ул.”Ем. Чакъров” №2
тел. (0631) 66 437, e-mail: career.center@uni-svishtov.bg
г-жа Димка Генчева (моб. тел. 0885/680 168)