Национално ученическо състезание в направления: ТЪРГОВИЯ, ТУРИЗЪМ, ИНОВАЦИИ В БИЗНЕСА, СЧЕТОВОДСТВО, ИКОНОМИКС

Академичното ръководство и екипът на Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – Свищов организират традиционното 11-о издание на

1) НАЦИОНАЛНО УЧЕНИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ В НАПРАВЛЕНИЯ:

• ТЪРГОВИЯ
  • ТУРИЗЪМ
  • ИНОВАЦИИ В БИЗНЕСА

20 21 МАРТ 2015 г. (петък и събота)

Състезанието включва изпълнение на творчески задания: в направление „ТЪРГОВИЯ“ – генериране на оптимизационни решения в сферата на търговския мениджмънт; в направление „ТУРИЗЪМ“ – организация и управление на туризма (създаване и реализация на туристически продукти и услуги); в направление „ИНОВАЦИИ В БИЗНЕСА“ - генериране на ефективни и рентабилни решения за бизнес развитие.

По регламент учениците ще работят в екипна среда, в която ще трябва съвместно да анализират конкретни проблеми и ситуации, прилагайки теоретичните си познания; да търсят алтернативи и да генерират ефективни решения; да презентират и аргументират своите идеи.

2) НАЦИОНАЛНО УЧЕНИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ В НАПРАВЛЕНИЯ:

• СЧЕТОВОДСТВО
  • ИКОНОМИКС

21 МАРТ 2015 г. (събота)

Състезанието включва решаване на индивидуален тест в заявеното направление и изисква солидни познания в областта на счетоводството или икономикса.

Краен срок за регистрация чрез изпращане на формуляр за участие (по и-мейл):
13 март 2015 г. (петък)

Допълнителна информация:

• Престоят на участниците (нощувки и хранения) е за сметка на Организаторите.
  • Участниците могат да използват лична мобилна техника при решаване на заданието.

Регистрационният формуляр за участие може да изтеглите от ТУК.

Контактна информация за потвърждаване на участието:

Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при СА „Димитър А. Ценов”,
гр. Свищов, п.к. 5250, ул.”Ем. Чакъров” №2
тел. (0631) 66 437, e-mail: career.center@uni-svishtov.bg
ас. Иван Маринов (моб. тел. 0884/682568)