Обява по проект BG05M2OP001-2.009-0026-C01

ОБЯВА ЗА ПОДБОР НА ЦЕЛЕВА ГРУПА

по проект  BG05M2OP001-2.009-0026-C01 „Развитие капацитета на студентите, докторантите, постдокторантите и младите учени от Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – гр. Свищов за провеждане на иновативни научно-практически изследвания в областта на икономиката, администрацията и управлението”, финансиран от оперативна програма „наука и образование за интелигентен растеж“

Стопанска академия, бенефициент по Процедура BG05M2OP001-2.009 „Подкрепа за развитието на докторанти, постдокторанти, специализанти и млади учени – фаза 1“, обявява процедура за подбор на участници в целева група за включване в проект BG05M2OP001-2.009-0026-C01 „Развитие капацитета на студентите, докторантите, постдокторантите и младите учени от Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – гр. Свищов за провеждане на иновативни научно-практически изследвания в областта на икономиката, администрацията и управлението”, финансиран от оперативна програма „наука и образование за интелигентен растеж“.

Минимални изисквания за включване в целевата група:

Студенти

• Среден успех 4.00 от следването до момента;
  • Ниво на владеене на английски език – В1

Информация за дейностите, в които могат да се включат студентите, може да откриете ТУК

Докторанти

• Завършен курс по Информатика/Компютърни технологии (Сертификат или успешно положен изпит при следването)
  • Владеене на английски език

Информация за дейностите, в които могат да се включат докторантите, може да откриете ТУК

Постдокторанти

• Да работят на основен трудов договор в Стопанска академия „Д. А. Ценов” – Свищов
  • Да са минали до 5 г. от защита на ОНС „Доктор”
  • Владеене на английски език

Информация за дейностите, в които могат да се включат постдокторантите, може да откриете ТУК

Млади учени

• Да са на възраст до 34 г. вкл.
  • Владеене на английски език

Информация за дейностите, в които могат да се включат младите учени, може да откриете ТУК

• Да са на възраст над 34 г.
  • Да са придобили ОНС „Доктор” преди повече от 5 г.
  • Да са членове на катедра I група

Информация за дейностите, в които могат да се включат преподавателите, може да откриете ТУК

Желаещите да се включат в целевата група на проекта, подават Формуляр за кандидатстване и CV с приложени документи, удостоверяващи покриването на минималните изисквания за кандидатстване,  в офиса на Център за качество на обучението или по пощата на адрес: Свищов, ул. „Емануил Чакъров” №2, за ЦКО.

Кандидатите, покриващи изискванията на повече от една категория, да маркират всички категории, на които съответстват.
Срок за кандидатстване – 27.10.2017 г.
Лица за контакт:  Мариела Стоянова 0631/66364 – Институт за научни изследвания
                               Антоанета Христова 0631/66206 – Център за качество на обучението

Одобрените кандидати ще бъдат уведомени на посочения от тях e-mail до 02.11.2017 г.

Формуляр за кандидатстване и CV форма

------------------------------------------------------ www.eufunds.bg ------------------------------------------------------

Проект BG05M2OP001-2.009-0026-C01 „Развитие капацитета на студентите, докторантите, постдокторантите и младите учени от Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – гр. Свищов за провеждане на иновативни научно-практически изследвания в областта на икономиката, администрацията и управлението”, финансиран от Оперативна програма „Наука и образование за интелигентен растеж“, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейските структурни и инвестиционни фондове.