Обява за работа: Асистент Oдитор

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За нашия клиент PricewaterhouseCoopers (PwC), търсим да назначим отговорен и прецизен човек за позицията AСИСТЕНТ ОДИТОР. PricewaterhouseCoopers (PwC) e лидер на международния пазар, с офиси в 158 държави и над 223 000 служители, предоставяща качествено професионално съдействие в данъчните, одиторски и счетоводни консултантски услуги.

CTeam търсим за PwC: AСИСТЕНТ ОДИТОР

🔴 ИЗИСКВАНИЯ:

• Желание за Развитие във Финансовия Одит;
  • Образование -  Икономика, Счетоводство или Финанси (може и студенти последна година);
  • Английски Език – ниво C1;
  • Отлична Компютърна Грамотност;
  • Аналитичност, Прецизност, Точност.

🔴 ОТГОВОРНОСТИ:

• Административно и Организационно-Техническо Подпомагане на Одиторските Екипи.

🔴 КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Работа в стабилна и с отличен имидж международна компания;
  • Професионално обучение и получаване на световно ноу-хау;
  • Реална възможност за развитие и международна кариера;
  • Възможност за получаване на ACCA сертификат;
  • Отлично възнаграждение, бонуси и допълнителни социални придобивки;
  • Луксозен офис в центъра на София в близост до метростанция Сердика;
  • Позитивни и подкрепящи колеги, отлични професионалисти.

🔴  Ако това предложение представлява интерес за теб, моля изпрати твоето CV сега на: denitsa.uzunova@cteam.bg

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.