Обява за работа: Митнически брокер

Юнимастърс Лоджистикс e логистична компания от ново поколение, която предоставя широк спектър услуги, комбинирайки креативност и отлично изпълнение. Постигнали сме в много точки по света признание за способностите ни, наред с това, че сме отличени като един от супербрандовете на България.

Във връзка с разширяването на своята дейност търсим мотивирана и енергична личност, която да се присъедини към екипа ни на позиция:

МИТНИЧЕСКИ БРОКЕР

Гр. София

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Извършва обслужване на клиентите на компанията, които ползват митнически услуги като:

  • Събира и анализира информацията за стоките и товарите, подлежащи на митнически операции
  • Осигурява компетентна консултация на клиентите, като предлага оптимални решения по отношение на митническите режими, свързаните с тях документи и допълнителните действия
  • Подготвя, съобразно нормативните изисквания, всички необходими документи и информация и ги представя в срок пред митническите учреждения
  • Проследява изпълнение на логистични операции с контейнеризирани товари в определените места за митническа обработка
  • Съгласува с клиента последващото оформяне на стоките и координира с другите отдели в компанията изпълнението на договорените стъпки и условия
  • Поддържа актуална информация за клиенти и сделки в информационните системи на дружеството.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше техническо или икономическо образование
  • Опитът в митническото посредничество е конкурентно предимство
  • Добро познаване на митническото законодателство и регулации, видовете митнически и складови режими
  • Добро владеене на английски език
  • Много добра компютърна грамотност: MS Word, MS Excel, работа със специализиран софтуер за митническа информация, електронна бизнес поща
  • Висока степен на организираност: планиране, поставяне на приоритети, спазване на срокове
  • Отлични комуникативни умения
  • Развити способности за работа в екип
  • Шофьорска книжка, категория В.

ДЛЪЖНОСТТА Е СВЪРЗАНА С:

  • Динамична работа, включваща ангажименти в офиса и извън него - в митническите учреждения
  • Сътрудничество с доказани специалисти и възможност за професионално развитие
  • Отлични условия на труд и възнаграждение в компания – лидер в логистичните услуги.

При проявен интерес, моля изпратете автобиография и мотивационно писмо до Юнимастърс Лоджистикс на електронен адрес hr@unimasters.com не по-късно от 10.10.2018г.

Всички данни, предоставени от вас, са стриктно защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.