Обява за работа: Търговец външни и вътрешни пазари / ключови клиенти

Фирма БОГАРА ООД обявява конкурс за две свободни работни места:
1. Дистанционна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
2. Месторабота Свищов; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

БОГАРА ООД е водеща българска компания, тясно специализирана в производство и  търговия на дрехи. Във връзка с нарастващите потребности на компанията и целите, които си поставяме обявяваме конкурс за длъжността:

ТЪРГОВЕЦ ВЪНШНИ И ВЪТРЕШНИ ПАЗАРИ / КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ
Описание на длъжността:
• Търсене на нови Клиенти на компанията във и извън страната
• Отговаря за търговските промоции с Клиенти на компанията
• Участва в дейности, свързани с формирането и развитието на фирмената политика.
• Активно работи за увеличаване и за утвърждаване на пазарните й позиции в конкретните пазари.
• Участва в разработването на маркетинговата стратегия и политика за развитие на конкретните пазари.
• Отговаря за условията по сключваните договори и ценовата стратегия на компанията по отношение на отделните пазари и клиенти.
• Анализира и обобщава данните за продажбите и изготвя отчети.
• Контролира логистичното обезпечаване на доставките.
• Предлага, планира и организира участието на компанията на специализирани семинари и изложения в чужбина.

Препоръчителни изисквания за длъжността:
• Образование: Висше – икономическо.
• Компютърна грамотност: MS Office: Word, Еxcel.
• Владеене на чужди езици: Английски език – отлично владеене писмено и говоримо, владеенето на румънски и руски език се счита за предимство.
• Професионален опит: търговски опит в областта на дистрибуцията, външните и вътрешни пазари и експорта.
• Други изисквания: шофьорска книжка – активен шофьор, с готовност да пътува.
• Лични качества: умение за водене на преговори и презентиране, гъвкавост и адаптивност, инициативност, комуникативност, предприемчивост, оперативност и аналитично мислене, лидерски и организационни качества.
Ние предлагаме:
• Добро възнаграждение, на база постигнатите резултати;
• Възможности за лично и професионално развитие.

Фирма БОГАРА ООД обявява конкурс по документи и събеседване за длъжността. Изпращайте CV и актуална снимка на e-mail: bogara@abv.bg

Лице за контакт: г-н Борислав Петров, тел. +359 888 628687

Конфиденциалността на данните е гарантирана. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.