Обява за СТАЖАНТ В ОТДЕЛ СЧЕТОВОДСТВО

"Шишеджам Аутомотив България" ЕАД набира кандидати за провеждане на платен стаж, който ще бъде съобразен с учебния план, предпочитанията и възможностите на студентите.

Стажантската програма дава възможност да станете част от голяма компания, където ще придобиете практически знания и опит, преминавайки през определени етапи на обучение.

Обявата е за:
- учащи в трети или четвърти курс, магистри или докторанти във Висше учебно заведение по следните специалности: Икономика, Счетоводство и контрол и Финанси;
- притежавате компютърна грамотност.

Търсим:
- силна мотивация и желание за развитие;
- комуникативност, отговорност и организационни умения;
- основни познания по английски език.

Като стажант в нашата компания, вие получавате:
- Стажът е с продължителност 6 месеца (като изискването за присъствие е 3 дни в една седмица).
- Ежемесечно възнаграждение в размер на минималната работна заплата за страната;
- Храна по време на провеждане на стажа;
- Транспорт от Търговище, Шумен, Разград, Омуртаг, Цар Калоян и др., а за останалите предлагаме стая за настаняване.
- Ваучери за храна.

Автобиографията да се изпрати на имейл: hahasanov@sisecam.com

Подробна информация за обявата може да прочетете ТУК.
Обяви за работа и стаж, както и свързана с кариерни събития може да следите на сайта на Стопанска академия в раздел „Студентски ресурси“, и във фейсбук страницата на Кариерния център https://www.facebook.com/ackkvo, където може да следите в рубриките: #КариеренЦентърСАобяви  и #СтудентскиНовиниСА