Онлайн състезание по счетоводство и финанси организира асоциация АССА

АССА (Асоциация на дипломираните експерт-счетоводители) е най-голямата професионална организация в областта на счетоводството и финансите, членовете на която надхвърлят 154 000, а броят на обучаващите се е повече от 432 000 студенти от цял свят. АССА предлага световно призната квалификация в областта на счетоводството, финансите и мениджмънта.

Онлайн състезанието ще бъде с продължителност 30 минути. Тестът ще включва въпроси от закрит тип (F2 – Управленско счетоводство, F3 – Финансово счетоводство). Последен ден за регистрация в състезанието е 14 февруари 2017 г. Победителите ще бъдат обявени на 17 февруари 2017 г. Тримата студенти, получили най-високи оценки, ще спечелят:

I. Таблет Lenovo Tab Yoga 3
II. Таблет Lenovo Tab 3
III. ACCA-X онлайн курс и ACCA външно зарядно устройство

На всички студенти, отговорили вярно на поне 40% от въпросите, ще бъде предложена отстъпка при издаване на „диплома по счетоводство и бизнес“ на АССА.

За регистрация и повече детайли за онлайн състезанието, вж. следния линк: https://sites.google.com/view/accaonlinecontest