Петнадесетото издание от серията обучителни семинари за студенти Paving Youths’ Way

Уважаеми колеги,
Институт за икономическа политика (ИИП) с подкрепата на фондация „Ханс Зайдел“ подготвя петнадесетото издание от серията обучителни семинари за студенти Paving Youths’ Way, което ще се проведе в периода 24 – 26 февруари 2017 г. в хотелски комплекс „Жеравна“, Банкя. Този път темата на семинара ще бъде „Going International: възможности за навлизане на международните пазари“.  По време на тридневното обучение избраните участници ще дискутират с експерти и представители на бизнеса и ресорните държавни институции теми като: Какви са възможностите пред българските фирми за навлизане на международните пазари? Как може да се подобри конкурентоспособността на фирмено и национално ниво? Каква е ролята на предприемачеството за експортното ориентиране на българската икономика?

АНОНС