Платена стажантска програма Customer Service в TransferMate

Стажантската програма на TransferMate, бизнес от групата на CluneTech, дава възможност на всички мотивирани и отговорни млади хора да придобият ценен професионален опит в международна компания.

В какво се състои работата?

На тази позиция ще имате възможността да помагате на студенти, които плащат своите такси към университети, места за настаняване и т.н. Ще отговаряте на запитвания по имейл, чат и телефон и ще обработвате документи и регистрации, постъпили в нашата платформа.

Работни условия:

• Петдневна работна седмица. Пълен работен ден. Възможност за работа от понеделник до петък или от сряда до неделя
  • Разнообразни работни смени: стандартна дневна, междинна или нощна
  • Продължителност: 5 месеца, май-септември
  • Компанията предлага пълно обучение за позицията
  • Стажът е платен и може да се извършва изцяло дистанционно

Изисквания към кандидатите:

• Отлично владеене на английски – писмено и говоримо
  • Умение за говорене по телефон
  • Много добри комуникативни умения
  • Умения за приоритизиране и организиране на работния процес
  • Внимание към детайлите

Присъединявайки се към компанията ни, може да се възползвате от следните допълнителни придобивки:

• Пълно обучение
  • Възможност за работа от вкъщи
  • Допълнително здравно осигуряване, луксозен пакет
  • Допълнителни дни отпуск
  • Ежемесечни ваучери за храна
  • Застраховка „Живот“
  • Тиймбилдинги и партита
  • Намаления в различни търговски обекти
  • Корпоративна уелнес програма
  • Програма за подпомагане на служителите

При интерес към позицията, може да изпратите Вашето CV на имейл recruit@clunetech.com

CluneTech, от която TransferMate е част, e ирландска финансово-технологична група от девет компании и глобален лидер в сферата на възстановяването на данъци, паричните преводи и международния пейрол. Фирмата отваря първия си офис в България през 2001 година и към днешна дата дава работа на близо 1000 души, от които над 200 работят в технологичните отдели на различните ни бизнеси. През 2022 година CluneTech е обявена за един от най-добрите работодатели според Career Show Awards, а през 2023 година печели отличието „Best Flexible Workplace” на b2b Media Employer Branding Awards.

Обявите, публикувани от Кариерния център при Стопанска академия, могат да се следят на сайта на Стопанска академия в следните подраздели:
"Кариерно развитие"  и "Студентски Новини", както и фейсбук страница на Кариерния център.