ПОКАНА за Коледни тържества, организирани от Синдиката на работещите в СА „Д. А. Ценов”- Свищов към НБС „ВОН”

Уважаеми преподаватели и служители на Стопанска академия „Д. А. Ценов“,
Във връзка с предстоящите Коледни и Новогодишни празници Синдикалният комитет при Синдиката на работещите в Стопанска академия „Д. А. Ценов”- Свищов към НБС „ВОН” – КНСБ организира:

• Коледно тържество на 12.12.2023 г. от 19:00 часа в ресторант „Ivanoff“
  • Коледно детско парти на 14.12.2023 г. от 16:00 часа в зала „Ректорат“
За участие в Коледното тържество можете да закупите куверти лично или групово в отдел „Докторантура и академично развитие“ при г-жа Ралица Сирашка до 04.12.2023 г. вкл. Стойността на куверта за членове на Синдиката на работещите в Стопанска Академия „Д. А. Ценов”- Свищов към НБС „ВОН” – КНСБ е 25,00 лв., а за не членове на Синдиката (вкл. съпрузи, деца, приятели и др.) е 45,00 лв. В куверта са включени вечеря, безалкохолни напитки (вода или газирана напитка), алкохолни напитки (ракия и вино от Винпром Свищов), музикална програма.
За участие в Коледното детско парти е необходимо да се запишете до 04.12.2023 г. при доц. д-р Любка Илиева на тел. 66-378, или лично в ЦКАДО. За целта следва да посочите име и възраст на детето (децата). В деня на партито в зала „Ректорат“, между 12:00 и 14:00 часа, ще можете да донесете надписан подарък за Вашето дете.
Заповядайте!