Покана за участие в дискусионен форум „Иновации в училището на XXI век“

Регионален дискусионен форум „Иновации в училището на XXI век“ ще се проведе на 28 и 29 март 2023 г. по Национална програма „Иновации в действие“. Домакин на дискусионния форум за споделяне на добри практики е СУ „Емилиян Станев“ – Велико Търново, със съдействието на Регионално управление на образованието – Велико Търново.

За участие във форума е необходимо да се направи предварителна регистрация на https://forms.gle/NKdT2nB95RpELhus7. Срокът за регистрация е до 28.02.2023 г., след което линкът ще бъде затворен.

Дейностите на форума ще се проведат в четири ателиета по направления:
- „Дигитализацията в образованието“;
- „Креативност и култура за иновации“;
- „STEM образование“;
- „Интегративният подход в обучението“.
Предварителната програма за дните на дискусионния форум ще бъде оповестена до 10.03.2023г.

Организаторите очакват форумът да се превърне в ползотворна среща на креативно работещи институции, търсещи и постигащи промяна в начина на преподаване, усвояване на знания и формиране на компетентности.