„Поликонтакт“ ЕООД обявява свободни работни позиции за гр. Варна

„Поликонтакт“ ЕООД е създадена през 1993 год. Основната дейност на центъра е свързана с развитието и управлението на човешките ресурси. Предлагаме професионални услуги в областта на психологическия подбор, обучение на персонал и организационно консултиране с Лиценз №1702/17.03.2014 год., който обхваща от обслужващ и административен персонал, специалисти от среден и висш мениджмънт, както и специалисти в областта на рекламата, маркетинга, компютърните технологии, инженери и др. кадри от различи области. Нашата услуга е напълно безплатна за клиентите, търсещи професионална реализация в България.
Отделно имаме успешно сътрудничество от 1996 год. с международни организации по организиране на студентски летни бригади и стажове в България и САЩ, а от началото на 2002 год., фирмата извършва обслужване на българските Работодатели от Служба по трудова медицина.

Свободни работни позиции: