Поредно издание на „Мениджър за един ден“

Уважаеми колеги,

Поредното издание на инициативата "Мениджър за един ден" на Junior Achievement Bulgaria вече стартира.
През 2023 г. от великотърновския офис на CluneTech се включват с отлична кариерна възможност в сферата на финансите за позицията Мениджър "Данъци и финанси". Не пропускайте възможността да получите ценен кариерен опит и съвети от водещите лидерите на ирландската компания.
Научи повече за инициативата от ТУК.
Срокът за кандидатстване е до 10 април 2023 г.
"Мениджър за един ден" е дългогодишна инициатива на Junior Achievement Bulgaria, която дава възможност на ученици от гимназиален курс на обучение и студенти да се запознаят със специалисти и компании от различни сфери, а с това да научат повече различните възможности за кариерно развитие, които стоят пред тях. През годините над 5 900 директори, управители, мениджъри и ръководители са подкрепили „Мениджър за един ден“, а в кампанията са взели участие над 55 000 младежи.
Обявите, публикувани от Кариерния център при Стопанска академия, могат да се следят на сайта на Стопанска академия в следните подраздели:
"Кариерно развитие"  и "Студентски Новини", както и фейсбук страница на Кариерния център.