Посещение на студенти в „Идеал Стандарт – Видима“ АД

Уважаеми колеги,
Катедра „Индустриален бизнес и предприемачество“ организира посещение на студентите от специалност „Индустриална бизнес икономика“ и „Индустриален бизнес и предприемачество“ (I, II, III и IV курс, редовно обучение) в реална работна среда. Мероприятието е в изпълнение на ангажиментите за организиране на научни прояви в Научния календар за 2017 година на катедра „Индустриален бизнес и предприемачество“.
Практическото занятие ще се проведе на 31 март 2017 г. (петък) от 10.00 часа в „Идеал Стандарт – Видима“ АД – гр. Севлиево по учебните дисциплини „Управление на човешките ресурси“, „Логистика на индустри­алното предприятие“, „Основи на предпри­емачеството“, „Интелектуална собственост в индустри­алното предприятие“ и „Управление на проекти в ин­дус­трията“.