Предложение за работа, позиция Продуктов мениджър във френския консорциум "Groupe Roullier"

Уважаеми колеги,
Френският консорциум  "Groupe Roullier" предлага работни позиции, за които могат да кандидатстват  студенти последна година или скоро дипломирали се, от следните области:
агрономия, зоотехника, ветеринарна медицина, биология, аграрна икономика,  маркетинг.
Предлага се работа на временен трудов договор във Франция за една година, (централата на фирмата в Сан Мало, Бретан) като през това време ще има възможност за продължаващо обучение в Института за висше образование, Лил (ISA Lilles http://www.isa-lille.fr/).
В края на тази една година ще се завърнат в България и ще започнат работа в местния филиал на компанията.
Кандидати от региона на Централно-източна Европа ще се състезават за три места. Досието за кандидатстване включа: CV и мотивационно писмо (за предпочитане на френски, но може и на английски). Кандидатът трябва да има поне средно владеене на френски език (ниво A2-B1).

Краен срок за кандидатстване до 15 май 2016 г.

Връзка към сайта на Бюро за Централна и Източна Европа на Университетска агенция на Франкофонията, партньор при подбор на кандидатури и към сайта на европейската мрежа за насърчаване на заетостта, EUROES, бг. секция, където обявата също е публикувана:

За повече информация: Бюро Централна и Източна Европа на Университетска агенция на Франкофонията :
Dana Georgescu
Тел. + 40 21 311 13 26