Председателят на Студентския съвет при СА „Д. А. Ценов“ е избран в Контролния съвет на НПСС

Председателят на Студентския съвет при Стопанска академия „Д. А. Ценов“ – Стелла Хаджиева, е избрана от Общото събрание на Националното представителство на студентските съвети за член на Контролния съвет на организацията. Свищовската студентка заедно с други четирима свои колеги от страната ще следят за законосъобразността на решенията и всички дейности на НПСС през новия мандат 2022-2024. Изборът на членовете на Контролния съвет бе част от дневния ред на проведеното на 19.02.2022 г. отчетно-изборно събрание на НПСС, в което като делегат участва и Стелла Хаджиева – председател на Студентски съвет Свищов за мандат 2021-2023.

На проведеното отчетно-изборно събрание, състояло се в Националния студентски дом в София, студентските съвети избраха новото си национално ръководство. С изключително присъствие от 48 висши училища, Общото събрание избра за председател на НПСС и през новия мандат отново Даниел Парушев. Избран бе и нов Изпълнителен съвет, който ще подпомага работата на председателя и ще води оперативната дейност на организацията.