Преференциална оферта за ползване на закрития плувен басейн в Спортен комплекс „Корпус Юг”

Уважаеми колеги,
До 31.12.2014 г. всички преподаватели, служители и студенти в СА „Димитър А. Ценов” могат да се възползват от условията по преференциалната оферта за ползване на закрития плувен басейн в Спортен комплекс „Корпус Юг”, както следва:

• ПРЕПОДАВАТЕЛИ, СЛУЖИТЕЛИ И СТУДЕНТИ
Ползване на басейн Цена
Еднократно посещение   6 лв.
Абонаментна поименна карта за 10 посещения  50 лв.
Абонаментна поименна карта за 20 посещения  90 лв.
Абонаментна поименна карта за 30 посещения 120 лв.

• ЗА ДЕЦА (УЧЕНИЦИ) НА ПРЕПОДАВАТЕЛИ, СЛУЖИТЕЛИ И СТУДЕНТИ
  • За ученици от I-ви до V-ти клас – организирани посещения 2 пъти седмично в рамките на извънкласните занимания (от понеделник до петък в часовия диапазон 15.00-17.00 ч.) с придружаващ възпитател и инструктор по плуване – цена 30 лв. на месец;
  • За ученици след V-ти клас – организирани посещения 2 пъти седмично (от понеделник до петък в часовия диапазон 13.00-15.00 ч.) с инструктор по плуване – цена 35 лв. на месец.

• За ученици след V-ти клас
Ползване на басейн Цена
Еднократно посещение   6 лв.
Абонаментна поименна карта за 10 посещения  50 лв.
Абонаментна поименна карта за 20 посещения  90 лв.
Абонаментна поименна карта за 30 посещения 120 лв.

• Аква аеробика (спорт „водна гимнастика” – 2 посещения седмично) – 45 лв. на месец

*Родители (ползватели на карта) с деца до 10 г. при посещение не заплащат допълнителна такса за ползване на басейна от децата!
**Закупуването на карти се извършва на касата на плувния басейн!
***Допълнителна информация: тел. 0882/552518