Пресконференция във връзка с проект - Усъвършенстване системата за квалификация и кариерно израстване на преподавателите в Стопанска академия „Д. А. Ценов”, Свищов

На 22 май 2013 г. се проведе пресконференция във връзка със стартиралото в рамките на СА „Д. А. Ценов” – Свищов” изпълнение на проект със заглавие „Усъвършенстване системата за квалификация и кариерно израстване на преподавателите в Стопанска академия „Д. А. Ценов”, Свищов – ключов фактор за обучение, ориентирано към пазара на труда и изграждане на конкурентна и динамична икономика, основана на знанието” по договор за безвъзмездна финансова помощ № BG051PO001-3.1.09–0009. Проектът се осъществява с финансовата подкрепа на Оперативна програма “Развитие на човешките ресурси“, схема BG051PO001-3.1.09 „Система за квалификация и кариерно израстване на преподавателите във висшите училища”, съфинансирана от Европейския социален фонд на Европейския съюз. Общият размер на безвъзмездната финансова помощ е 157 369,76 лева, която покрива 100% от проектния бюджет.

Подробна информация за проекта можете да намерите ТУК

Снимки от пресконференцията можете да намерите ТУК