Прием на документи за настаняване в студентско общежитие

Уважаеми студенти-първокурсници,
Подаването на документи за настаняване в студентско обще­житие на Стопанска академия „Димитър А. Ценов” – Свищов, стартира на 10.07.2017 год. (понеделник). В периода от 10.07.2017 г. до 25.07.2017 г. документи ще се приемат в Студентски дом на културата (позициониран непосредствено до Кандидатстудентския център на Стопанска академия), където ще се извършва и записването на новоприетите студенти.

От 25.07.2017 г. до 08.09.2017 г. документи ще се приемат в отдел „Студентска политика” (позициониран непосредствено до офиса на Общинска банка АД).

СПИСЪК НА ИЗИСКУЕМИТЕ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ

СА „Димитър А. Ценов” - Свищов Ви предлага настаняване в студентски блок № 1  при следните условия:

1. Месечен наем (за 1 студент):
Месечният наем за студент в студентските общежития на СА „Димитър А. Ценов” - Свищов е:

• При настаняване в блок № 1 – 65 лв.

2. Безплатно потребление на комунални услуги
В стойността на субсидията на всеки студент е включено  безплатно потребление на 2 куб. вода и 150 kW ток на стая.. Консумацията на ток и вода над тези размери се доплаща.

3. Стаи
Стаите в блок № 1 на СА „Димитър А. Ценов”-Свищов са напълно обновени и разполагат със самостоятелни електромери и санитарен възел, както и всички необходими удобства за пребиваване.

Броя на  леглата в стая са две

4. Сигурност
Блокът се охраняват денонощно и се поддържа пропускателен режим, което гарантира спокойствие и сигурността на студентите.

5. Безплатна безжична интернет връзка
Наличие на покритие на системата Eduroam в общите части на общежитието.

6. Столово хранене (обяд и вечеря)
В непосредствена близост до студентското общежитие е разположен стол за хранене на СА „Димитър А. Ценов”-Свищов, функциониращ от понеделник до петък в рамките на учебната година.

7. Паркинг
Безплатен за студентите, денонощно охраняем паркинг – находящ се непосредствено до студентския блок.

8. Други удобства
В непосредствена близост до студентското общежитие са разположени сградите на Академията, магазини, заведения.

Контакти за допълнителна информация: 0631/66 371

Е-mail: osp@uni-svishtov.bg