Прием в ОКС "Бакалавър" след ОКС „Професионален бакалавър“

ВАЖНО ЗА ЗАВЪРШИЛИТЕ ОКС „ПРОФЕСИОНАЛЕН БАКАЛАВЪР“!

СА „Д. А. Ценов“ – Свищов обявява прием за обучение в ОКС „Бакалавър“ на завършили ОКС „Професионален бакалавър“. Необходимо е кандидатите да са дипломирани в акредитирани от Националната агенция за оценяване и акредитация колежи в периода 2009 – 2014 г.вкл. и да са завършили специалности в професионални направления „Икономика“ и „Администрация и управление“. Обучението се осъщестява в редовна или задочна форма по завършена или сродна специалност.

От 1 август до 2 септември 2014 г. вкл. кандидатите подават следните документи:

• Комплект документи за кандидатстване (по образец на СА, получават се в Кандидатстудентския център);
  • Оригинал и копие на дипломата за завършена ОКС „Професионален бакалавър“;
  • Лична карта – копие (оригиналът се предоставя за сверка);
  • Документ за внесена такса в размер на 50 лв., за участие в кандидатстудентския прием след завършена ОКС „Професионален бакалавър“.

Резултатите от класирането ще бъдат обявени на 03.09.2014 г. Записването на приетите студенти ще се състои в периода 03.09. - 07.09.2014 г. вкл.

При записването си новоприетите студенти представят:

• Диплома оригинал за средно образование и за завършено обучение в ОКС „Професионален бакалавър“ (или уверение с вписан среден успех от курса на обучение и оценка от положения държавен изпит);
  • Три снимки;
  • Документи за записване на новоприети студенти (по образец на СА, закупуват се от Кандидатстудентския център);
  • Лична карта;
  • Документ за внесена семестриална такса за обучение /таксите се внасят в офиса на Общинска банка АД в Академичния кампус/:
  • за редовно обучение – 180 лв.;
  • за задочно обучение – 155 лв.