Уважаеми колеги,
На 20.11.2014 г. от 14.00 часа в Коктейл-клуб “Salve” ще се проведе кръгла маса на тема „Принципи на отговорното обучение по управление – концепция с възможности за вплитане в програмите по икономика, управление и администрация” - заключителен етап на проведения конкурс за студентско есе.

Каним всички студенти, участвали в конкурса и всички интересуващи се от темата „Принципи на отговорното обучение по управление – концепция с възможности за вплитане в програмите по икономика, управление и администрация” да вземат участие в кръглата маса.

От екипа на Проект № 18-2014 „Принципи на отговорното обучение по управление – концепция с възможности за вплитане в програмите по икономика, управление и администрация”