Работна среща на експертите и партньорите по проект „Нови знания и умения за успешна професионална реализация на студентите от СА „Д. А. Ценов” Свищов”

Уважаеми колеги,
Във връзка с реализиране на дейности по проект BG051PO001-3.1.07-0019 „Нови знания и умения за успешна професионална реализация на студентите от СА „Д. А. Ценов” Свищов” предстои провеждане на работна среща на експертите и партньорите по проекта на  10.06.2014 г. от 11,00 часа в клуб „Салве” при следния дневен ред:

1. Отчет за напредъка на проекта и очертаване на предстоящите ангажименти по изпълнението му. - Доц. д-р А. Радулова – координатор на проекта
2. Представяне на базови компетентностни модели на бакалавърски специалности - Надежда Димитрова – БСК
3. Пресконференция - Томчо Томов – БСК