Ръководство

НАЦИОНАЛНО УЧЕНИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
12 април 2014 г. (събота)
в направления:
- СЧЕТОВОДСТВО
- ИКОНОМИКС

Уважаеми ученици,
Стопанска академия „Димитър А. Ценов” предизвиква Вас и Вашето училище да участвате и да станете победители в 8-то поредно издание на националните ученически състезания в Свищов!
Състезанието включва изпълнение на индивидуално задание в тестови формат: в направление „СЧЕТОВОДСТВО“ (тестови задачи); в направление „ИКОНОМИКС“ (тестови въпроси).
В състезанието могат да вземат участие ученици от последен и/или предпоследен гимназиален курс, които се обучават в икономическа специалност и техен придружител (по възможност преподавател).

Краен срок за регистриране на участие (по и-мейл):
4 април 2014 г. (петък)

Допълнителна информация:
Престоят на участниците (нощувки и хранения) е за сметка на Организаторите.

Контактна информация за потвърждаване на участието:
Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при СА „Димитър А. Ценов”, гр. Свищов, п.к. 5250, ул.”Ем. Чакъров” №2 тел. (0631)66 437,
e-mail: career.center@uni-svishtov.bg
ас. Иван Маринов (моб. тел. 0885630363)

Формуляр за кандидатстване