Ръководство

Конкурс

Уважаеми студенти (бивши, настоящи и бъдещи) и приятели на Стопанска академия „Димитър А. Ценов”,
Свищовската Алма Матер Ви предизвиква да разгърнете своя творчески потенциал и да вземете активно участие и разбира се първото място в конкурс за изработване на рекламен клип и/или рекламен уеб-банер на Стопанска академия „Димитър А. Ценов”, които да популяризират обучението в Академията и удовлетворението на студентите от избора на висше училище.

1. Условия за участие в конкурса:

• Клипът/банерът трябва да представя спецификата на образователния продукт и марката на Стопанска академия „Димитър А. Ценов” – Свищов;
  • Клипът/банерът трябва да е насочен към потребители (кандидат-студенти) на образователните продукти на Стопанска академия „Димитър А. Ценов” – Свищов;
  • За изработването на клипа могат да се ползват авторски (снимков, видео и аудио) материал или материали, на които участниците са носители на авторските права; както и анимация, диктор, титри и други по избор на авторите;
  • При озвучаване с музикален фон изпълнителите (авторите) следва да бъдат цитирани заедно с авторите на клипа в неговия край;
  • Технически параметри на клипа: да е подходящ за интернет позициониране; продължителност – до 3 минути; при наличие на диктор и/или текст – езикът да е български.

2. Задължителни компоненти, които трябва да бъдат показани в рекламния клип и/или рекламния уеб-банер:

• лого на Стопанска академия „Димитър А. Ценов” – Свищов;
  • слоган на управленската програма на Ръководството на Стопанска академия „Димитър А. Ценов” – „Качество, доверие, инвестиции в човека”.

3. Критерии за оценка:

• Коректно представяне на марката;
  • Оригиналност на предложението;
  • Атрактивност на предложението;
  • Да не копира, както и директно да не напомня друг съществуващ клип/уеб-банер.

4 .Краен срок за представяне на изработения клиб/уеб-банер: 31 март 2014 г.

5. Начин на изпращане на изработените рекламен клип/уеб-банер:

• За банерите – на e-mail: career.center@uni-svishtov.bg, придружени от име, телефон и ел.поща за контакти.
  • За клиповете – по пощата или лично в офиса на Академичния център за кариерно консултиране и връзки с обществеността на CD/DVD на адрес: Стопанска академия „Димитър А. Ценов” – Свищов, Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността, гр. Свищов, п.к. 5250, ул. „Емануил Чакъров” №2.

6. Авторски права:

• Участниците в конкурса за изработване на рекламен клип дават съгласието си организаторите да ги публикуват в интернет пространството.
  • Участниците в конкурса за изработване на рекламен уеб-банер дават съгласието си организаторите да включат техните предложения в албум на фейсбук-профила на Стопанска академия за мнения на публиката, а селектираните банери да бъдат публикувани в интернет пространство.
  • Клиповете и банерите ще бъдат публикувани в официалния сайт на Стопанска академия „Димитър А. Ценов” – Свищов.

7. Награден фонд:smart” награди, осигурени от Стопанска академия „Димитър А. Ценов”

***Няма ограничение за брой на предложенията, с които можете да участвате в конкурса!!!