Резултати от първо класиране за ОКС "Магистър" - редовна форма на обучение, прием Октомври 2014 г.

Уважаеми кандидат-студенти,
публикувани са резултатите от първо класиране за ОКС "Магистър" прием Октомври 2014 г. - редовна форма на обучение - икономисти.
Може да проверите Вашия резултат в секция Лични данни.

Процедура за записване в ОКС “магистър” за уч. 2014/2015 г.,  редовна форма на обучение

1. Закупуване на комплект от документи за записване в ОКС "магистър", редовна форма от Академичната книжарница във Факултетския корпус.
2. Заплащане на първа семестриална такса по сметка на СА "Д. А. Ценов" в Общинска банка – Свищов:
    а) за държавна поръчка – 180 лв.
    б) за платена форма:
        - продължаващи в същата специалност от ОКС "бакалавър" – 660 лв.
        - продължаващи в различна специалност от ОКС "бакалавър" – 810 лв.
3. Получаване на албумен номер от офиса на Центъра за кандидатстудентски прием.
4. Попълване на документите и записване в Учебна база "Проф. Д. Бъров", към офис "Център за магистърско обучение редовна форма" (сградата на бившия Колеж по икономика и управление) етаж І-ви. Представяне на 4 (четири) броя матирани снимки, паспортен формат.