СЪОБЩЕНИЕ

До
членовете на Общото събрание на представителите на студентите и докторантите (ОСПСД)
при СА „Д. А. Ценов“ – Свищов

СЪОБЩЕНИЕ

Уважаеми членове на Общото събрание на представителите на студентите и докторантите (ОСПСД) при СА „Д. А. Ценов“,

В качеството ми на председател на ОСПСД и на основание заповед № 985 /06.10.2015г. на ВрИД Ректор – проф. д-р Ив. Върбанов, Ви уведомявам, че Общото събрание на представителите на студентите и докторантите (ОСПСД) от 20.10.2015 г. (вторник), ще продължи на 22.10.2015 г. (четвъртък  ), от 09.00 часа, в 1 ауд. до изчерпване на дневния ред:

1. Избор на Студентски съвет и представители в Общото събрание на Стопанска академия от квотата на представителите на студентите и докторантите.

21.10.2015 г.                                                           Председател на ОСПСД:
гр.Свищов                                                                                       Иван Събев:………………..

Оригиналът на документа може да видите ТУК.