"Съвременни подходи и методи в обучението по счетоводство"

На 1 и 2 април 2017 г. в Стопанска академия "Димитър А. Ценов" гр. Свищов бе проведено обучение с присъждане на квалификационен кредит на учители по Наредба № 12/2016 г. на МОН на тема "Съвременни подходи и методи в обучението по счетоводство". Обучението е съвместна инициатива на катедра "Счетоводна отчетност" и Центъра за професионално обучение към Стопанска академия „Димитър А. Ценов” гр. Свищов с активното участие на 15 учители от Професионалната гимназия по икономика гр. Благоевград; Професионалната гимназия по икономика и туризъм гр. Вършец; Търговската гимназия гр. Червен бряг; Националната търговска гимназия гр. Пловдив; Професионалната гимназия по икономика гр. Разград; Професионалната държавна търговска гимназия гр. Свищов и Финансово-стопанската гимназия гр. Хасково.