Среща- презентация на „Бонев Софт Одитинг“ ООД

Уважаеми колеги,
имаме удоволствието да ви поканим на среща-презентация на „Бонев Софт Одитинг“ ООД гр. София с преподаватели и студенти от СА „Д. А. Ценов“ – гр. Свищов и представители на практиката.
Срещата, ще  се проведе на 19 октомври 2016 г. (сряда) от 13:15 часа в Аудитория Ак. А. Бешков (ауд.9)

Основни въпроси, които ще се разглеждат на презентацията са:
1. Какво могат да използват студентите при обучението си с програма  АЖУР при бъдещата си работа.
2. Нови възможности за управление на данни, версия L – полезни решения.

Участници в срещата: Бонев Софт Одитинг“ ООД гр.София - Тодор Христов – Управител на „Бонев Софт Одитинг“ ООД и Управляващ съдружник ; Траяна Христова-регистриран одитор и Управляващ съдружник на „Бонев Софт Одитинг“ ООД, Царка Михайлова – мениджър-продажби – „Бонев Софт Одитинг“ ООД, Юлиян Иванов – търговски представител на „Бонев Софт Одитинг“ ООД- гр.Русе, Иван Григоров – търговски представител на „Бонев Софт Одитинг“ ООД– гр. В. Търново, СА „Д. А. Ценов“- гр. Свищов – студенти и преподаватели от катедра „Счетоводна отчетност“ и други катедри при СА „Д. А. Ценов“ – гр. Свищов, Финансов директор, Главен счетоводител на СА „Д. А. Ценов“ – гр. Свищов, Академичният център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при СА „Д. А. Ценов“ – гр. Свищов и представители на практиката.