Стани доброволец на Career Show 2023

Уважаеми колеги,
За поредна година можете да участвате като доброволци в организираните кариерни събития на Career Show 2023 и да научите тънкостите за събитийния мениджмънт, като се включите в организацията на събитие в един от трите града:

• София: 4 и 5 октомври, зала Арена Армеец;
  • Пловдив: 9 и 10 октомври, Международен панаир;
  • Варна: 26 и 27 октомври, Галерия "Графит".

Като доброволец в Career Show 2023:
1. Ще разбереш тънкости от кухнята при организирането на бизнес събития.
2. Ще видиш последните тенденции в маркетинга, процеса по подбор на кадри и работодателската марка.
3. Ще придобиеш безценен опит.
4. Ще получиш сертификат за приноса си, който смело можеш да добавиш в своето CV!

Прекарай един ден, изпълнен с нови познанства, приятни емоции, нови знания и умения!
Кандидатствай до 31 юли на сайта на Career Show: https://careershow.bg/volunteers

Обявите, публикувани от Кариерния център при Стопанска академия, могат да се следят на сайта на Стопанска академия в следните подраздели:
"Кариерно развитие" и "Студентски Новини", както и фейсбук страница на Кариерния център в рубриките: #КариеренЦентърСАиПартньори  #КариеренЦентърСАобяви #СтудентскиНовиниСА