Стартира приемът на документи за стипендии за летния семестър на учебната 2023/2024 г.

Уважаеми студенти,

От 19.02.2024 г. до 08.03.2024 г. във Фронт офис „Обслужване на студенти“ ще се приемат документи за следните видове стипендии за летния семестър на учебната 2023/2024 г.:

• стипендия за успех и доход;
  • стипендия за успех;
  • стипендия с предимство, независимо от успеха и дохода – САМО ЗА ПРОПУСНАЛИТЕ ДА ПОДАДАТ ДОКУМЕНТИ ЗА ТОЗИ ВИД СТИПЕНДИЯ ПРЕЗ ПЪРВИЯ СЕМЕСТЪР.

АКО В ПРЕДХОДНИЯ СЕМЕСТЪР НЕ СТЕ ПОЛУЧАВАЛИ СТИПЕНДИЯ ИЛИ СТЕ СМЕНИЛИ БАНКОВАТА СИ СМЕТКА е задължително да представите Удостоверение (оригинал или сканирано и разпечатано) с IBAN-номер на банковата Ви сметка, издадено от банката.
ВАЖНО !!! В рамките на банка ЦКБ АД, обслужваща СА „Д. А. Ценов“, преводите на стипендиите се получават в същия ден, в който са наредени !
Подробна информация за кандидатстване и отпускане на стипендия, както и пълен списък с необходимите документи ще намерите ТУК.