Стартира приемът на документи за стипендии за зимния семестър на учебната 2024/2025 г.

Уважаеми студенти,

От 24.09.2024 г. до 15.10.2024 г. във Фронт офис „Обслужване на студенти“ ще се приемат документи за следните видове стипендии за зимния семестър на учебната 2024/2025 г.:

• стипендия по успех и доход;
  • стипендия за успех;
  • социална стипендия.

АКО В ПРЕДХОДНИЯ СЕМЕСТЪР НЕ СТЕ ПОЛУЧАВАЛИ СТИПЕНДИЯ ИЛИ СТЕ СМЕНИЛИ БАНКОВАТА СИ СМЕТКА е задължително да представите Удостоверение (оригинал или сканирано и разпечатано) с IBAN-номер на банковата Ви сметка, издадено от банката.
ВАЖНО !!! В рамките на банка ЦКБ АД, обслужваща СА „Д. А. Ценов“, преводите на стипендиите се получават в същия ден, в който са наредени !
Подробна информация за кандидатстване и отпускане на стипендия, както и пълен списък с необходимите документи ще намерите ТУК.

ВАЖНО !!! Подадени стари варианти на бланките МОЛБА-ДЕКЛАРАЦИЯ няма да бъдат обработени и взети под внимание при класирането !

Актуалната бланката МОЛБА-ДЕКЛАРАЦИЯ, може да се купи от Академичната книжарница ИЛИ да се изтегли от ТУК.