Стажантска програма и работни позиции в Пощенска банка

Уважаеми колеги,

Пощенска банка създаде специален Instagram канал @PostbankSuperstarter, с който надгражда иновативната си стратегия за подбор на таланти. Профилът е разработен специално за стажантската програма на финансовата институция и ще бъде част от кариерната платформа на банката. Целта на PostbankSuperstarter е да достигне до всички талантливи и амбициозни млади хора, които търсят възможности за успешен кариерен старт в модерна компания, иноватор на пазара на банкови услуги, един от лидерите в сектора с над 30-годишна история. Едно от най-големите предимства на новия профил е, че той ще дава възможност за бързо и лесно кандидатстване за стаж в банката, като желаещите е достатъчно само да изпратят 3 свои снимки като лично съобщение или да споделят в профила си стори, в което да отбележат PostbankSuperstarter. След този първи контакт те ще бъдат потърсени от експерт на банката, ще получат допълнително информация и ще имат възможност да се явят на интервю за съответната позиция.

Повече информация за стажантската програма може да прочетете от ТУК

Освен за София и Централата има обявени стажове и работни позиции в клоновете на Банката в различни градове в страната като: Варна, Бургас, Пловдив, Плевен, Стара Загора, Казанлък и други, за които може да следите всички актуални обяви от ТУК

Подробна информация за две от многото обяви на Банката:

Стажант в банков клон в гр. София

Стажант в банков клон в гр. Пловдив

Обяви за работа, стаж и кариерни събития, публикувани от Кариерния център към Стопанска академия, може да се следят:

• На сайта на Стопанска академия в раздел „Студентски ресурси“, подраздел „Кариерно развитие“, Полето “Работа и стажове“ и „Актуално“.
Във фейсбук страницата на Кариерния център https://www.facebook.com/ackkvo  в следните рубрики: #КариеренЦентърСАобяви  #СтудентскиНовиниСА #КариеренЦентърСАиПартньори