Стажантска програма на ДЗИ

Уважаеми колеги,
АЦККВО при Стопанска академия и ДЗИ обявяват СТАРТ НА СТАЖАНТСКА ПРОГРАМА 2015

СТАЖ 2015 започва с Форум Кариери, който ще се проведе на 10 и 11 март в София, ет. 5 на НДК.

Какво ви предлагаме?

• Работа по план за развитие
  • Ментор
  • Реална бизнес среда, практически задачи и проекти
  • Запознаване с водещите практики на KBC Group
  • Първа крачка във вашата професионална кариера
  • Възможност да опознаете ДЗИ като работодател

След приключването на стажа най-успешните стажанти могат да получат предложения за удължаване на стажа, за постоянна работа или работа по проекти, или ще бъдат включени в активната ни база данни като потенциални служители на ДЗИ

ЗА КОГО Е ПОДХОДЯЩА СТАЖАНТСКАТА ПРОГРАМА?
Стажантската програма е подходяща за вас, ако сте студент в горен курс на обучение (бакалавърски и магистърски програми) по следните специалности – икономика и финанси, застрахователно и социално дело, бизнес администрация, информационни технологии, човешки ресурси и имате:

• отлична компютърна грамотност
  • владеете английски език
  • знания и интереси в областта на застраховането и/или съответната област на стажантската програма
  • мотивация за усъвършенстване и интерес за развитие в определена професионална област
  • добри комуникативни умения
  • инициативност и организираност
  • желание за работа в екип

Вижте областите, в които ще проведем стажантски програми.
Всеки стажант в ДЗИ извървява свой собствен уникален ПЪТ, в който му помагаме да стартира професионалното си развитие.

КАНДИДАТСТВАНЕ
За участие в стажантската ни програма, регистрирайте се ТУК.
Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.
Очакваме вашите въпроси на career@dzi.bg, както и в страницата ни във Facebook.