Стажантска програма на фирма “Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД, АЦККВО

Уважаеми колеги,
“Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт АД за поредна година организира Стажантска програма изцяло насочена към студенти. Компанията предоставя възможност на учащите да се потопят в реална професионална обстановка и да придобият практически опит, както на летище Бургас, така и на летище Варна. Наред с шанса да научат нещо повече за гражданската авиация и за компанията, стажантите могат да преминават обучения, свързани с личностното и професионалното им развитие. В края на стажантската програма компанията издава  международно признат Сертификат за проведен стаж.

Ние ви предлагаме провеждане на стаж към следните отдели на
летище ВАРНА:

• Интегрирани системи за управление
  • Рамп агент и лоуд контрол
  • Терминален мениджмънт
  • Инвестиционен контрол
  • Правен
  • Управленско счетоводство
  • Информационни технологии
  • Търговски отдел
  • Стажант по програма We Care
  • Авиационни дейности