Стипендиантска програма на УниКредит Булбанк - в подкрепа на образованието и бъдещите млади професионалисти в сферата на икономиката.
Програмата цели да подпомогне финансово и безвъзмездно студенти от III и IV курс в икономически специалности чрез:
  •  Стипендия за постижения - насочена към най-успешните и мотивирани в следването си студенти
  •  Социална стипендия - насочена към студентите в неравностойно положение

Стипендиантите ще бъдат определени след участие в конкурс, който ще се проведе през месец ноември 2016 година.
Информация относно Критерии и срокове за участие в конкурса ще намерите на сайта на www.unicreditbulbank.bg в секция Кариери,подсекция Стипендии.

Одобрените според заложените критерии студенти, ще получават стипендия в размер на 150 лв. месечно в период от девет месеца на настоящата академична година (2016/2017). Стипендиите ще се изплащат по банков път на два транша – за зимен и летен семестър. Освен финансова подкрепа, програмата предвижда и възможност за участие в различни събития на УниКредит Булбанк, които ще разкрият пред студентите корпоративната култура на компанията.

Крайният срок за подаване на документи е 20 ноември 2016 г.

Имената на одобрените кандидати ще бъдат обявени и в началото на месец декември 2016 г. на www.unicreditbulbank.bg

За допълнителна информация по програмата може да се свържете с нас
на e-mail: Scholarship@UniCreditGroup.bg