Стипендии на Германската служба за академичен обмен (DAAD) за академичната 2016/2017 г.

Уважаеми колеги,
В Центъра за Международно сътрудничество и проекти е получена покана от Германската служба за академичен обмен (DAAD) за академичната 2016/2017 година. Предвидени са стипендии за български студенти, докторанти, млади учени и групи студенти за обучение или научен престой във Федерална република Германия. Актуална информация е публикувана в базата данни: www.funding-guide.de.

Подробна информация на български език, включваща списък със стипендиите, условията, срокове и необходими документи за кандидатстване, е поместена на интернет страницата на Международна фондация „Св. Св. Кирил и Методий“ в София. www.cmfnd.org/?page_id=373