Стопанска академия изплати евростипендиите по проект „Студентски стипендии”

На вниманието на студентите на СА „Д. А. Ценов” – Свищов

Уважаеми студенти на Стопанска академия,
Във връзка със засиления интерес, Ви информирам, че на 23 юни 2015 г. Стопанска академия „Димитър А. Ценов” изплати предвидените за летен семестър на учебната 2014/2015 г. средства за стипендии по проект BG051PO001-4.2.06 „Студентски стипендии”, съфинансиран от Европейския социален фонд по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси 2007-2013”.
Поради регистрирания рекорден брой отличници и студенти с постижения за тази учебна година и произтичащото от това значително надхвърляне на предварително определената за Академията квота за евростипендии, недостигът на средства е компенсиран чрез справедливо уважаване на всички предварително класирани кандидати. За летен семестър на учебната 2014/2015 г. стипендии за успех са преведени на всички 518 предварително класирани студенти. Изплатени са и специални стипендии на 165 студенти.

Моля за Вашето извинение за забавянето и причиненото Ви неудобство.

С уважение,
проф. д-р Иван Върбанов,