Стопанска академия награди участник в STREET WORKOUT BASICS

Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ Свищов подкрепи организираното от студентската организация JCI-Свищов, с председател Стоян Зашев, състезание по STREET WORKOUT BASICS. Общо 35 участника, разделени в 5 категории (момичета до 12 години, момчета до 12 години, момичета над 12 години, момчета над 12 години, момчета над 17 години) изпълняваха комплекс от три базови упражнения: бърпита, набирания и кофички. Наред със силовите изпълнения, по време на спортното събитие се проведе дегустация на хранителни добавки Fit Factor, изпълнения на бийтбокс.

Най-добре представителите се участници в петте категории получиха златни, сребърни и бронзови медали, както и материални награди. Гл. ас. д-р Юлиян Господинов – координатор/Образователен маркетинг в Академичния център за кариерно консултиране и връзки с обществеността, връчи специалната награда на Стопанска академия. Наградата получи Здравко Петков на 21 години от гр. Свищов, студент 3 курс, специалност „Бизнес информатика“, задочно обучение. Освен като участник, по време на състезанието той се прояви и като фотограф на събитието.

Заслужени аплодисменти за добрата организация по провеждането на състезанието получиха JCI-Свищов, Красимир Дончев, доброволците, ангажирани с журирането и отразяването на резултатите, както и всички спонсори и партниращи организации. Гл. ас. д-р Юлиян Господинов увери организаторите, че Стопанска академия и занапред ще подкрепя добрите инициативи на студенските организации.