Студент от Стопанска академия избран за председател на Националното представителство на студентските съвети.

Ангел Георгиев бе избран за председател на Националното представителство на студентските съвети. На 26 ноември в Икономически университет – гр.Варна се проведе Общо събрание на НПСС, на което представителите на 41 Висши училища в България гласуваха за избор на ново ръководство.  Ангел Георгиев спечели убедително с 27 гласа, а  негови опоненти бяха  Александър Йорданов от Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов”  и Иван Николаев от Софийски университет „Св. Климент Охридски” Нашият представител ще бъде председателя на Националната организация за мандат 2012 – 2013г.

Основното мото на кампанията и предстоящия мандат 2012 – 2013 на Ангел Георгиев и неговия екип  е:

Да работим заедно за
Адекватни решения
Креативни идеи и
Градивни политики
В името на студента!

Новоизбрания председател Ангел Георгиев заедно с екипа му от Студентският съвет при СА”Д.А.Ценов” гр.Свищов