Студентска научна сесия „Счетоводството в управлението на предприятията“

Уважаеми студенти!
Катедра „Счетоводна отчетност“ и Студентски съвет при СА „Димитър А. Ценов“ – Свищов организират и най-любезно Ви канят да вземете участие в студентска научна сесия на тема: „Счетоводството в управлението на предприятията“, която ще се проведе на 30 март 2017 г. от 10:30 ч. в Ректората на СА „Димитър А. Ценов“, аудитория № 10.

По време на сесията всеки участник ще разполага с време да представи доклада си чрез презентация.

Всеки участник, представил доклад на сесията ще получи сертификат за участие.

ОФОРМЛЕНИЕ НА ДОКЛАДИТЕ:

• Максималният брой страници е 8 (осем), в които се включват заглавна страница, въведение, изложение (вкл. формули, таблици, фигури), заключение и използвана литература.
  • Докладите да бъдат изготвени съобразно приложения макет:
  • Краен срок за изпращане на докладите 24 март 2017 г.
  • Макет на доклада може да изтеглите от ТУК

ОФОРМЛЕНИЕ НА ПРЕЗЕНТАЦИИТЕ:

• Максималният брой слайдове е 15 (петнадесет), в които се включват графики, таблици и фигури.
  • Презентациите се изготвят в свободен стил.
  • Краен срок за изпращане на презентациите 29 март 2017 г.

Моля, изпратете доклада и презентацията на адрес:
kso@uni-svishtov.bg, като ги наименувате със собственото и фамилно име на автора, разделени с долна черта (пример: Ivan_Ivanov).

За допълнителна информация и съдействие отправяйте своите въпроси към членовете на преподавателския състав и докторантите в катедра „Счетоводна отчетност“ при СА „Димитър А. Ценов“ – Свищов.