Sutherland предлага възможности за работа

Съдърланд е световен лидер в управлението на клиентското преживяване (Customer Experience Management) – вече повече от 37 години. Изградена е от екип от професионалисти на световно ниво, оперативно ефективни, културно свързани, отдадени на клиентите и един към друг.

През 2008 година в София отваря врати многоезиков офис за обслужване на клиенти. Оттогава до днес в България Съдърланд достига 2 200 служители в четири различни офиса – два в София, един в Бургас и един във Варна. Екипът от професионалисти предлага техническо обслужване и обслужване на клиенти на повече от 17 европейски езика.

В Съдърланд се стремим нашите служители да получават най-доброто, когато са на работа, както и в моментите, в които си почиват. Затова наша основна цел е да предложим повече, предоставяйки първокласни допълнителни здравни, финансови и професионални придобивки.

Каква е атмосферата?

  • Отлични офис локации в 3 града – София, Варна и Бургас
  • Зони за отдих и забавление
  • Достъп до най-нови технологии
  • Международна среда
  • Вълнуващи проекти за световни брандове.
  • Възможности за развитие и нарастване в динамична среда.
  • Работа с разнообразен и талантлив екип.

Стани част от нашия разрастващ се екип за световен лидер в сферата на електронната търговия!

Изисквания към кандидатите:

  • Отлични познания по немски (минимум B2), не се изисква втори език.
  • Добри компютърни умения.
  • Силни комуникационни умения и позитивен подход.
  • Интерес към постоянно развитие и придобиване на нови умения.
  • Добри организационни умения и работа в екип.

Задължения:

  • Обслужване на клиенти на немски език (телефон, чат, имейл).
  • Анализиране на запитвания и предлагане на най-доброто решение.
  • Професионално обучение според световни стандарти за обслужване на клиенти.
  • Гъвкаво работно време (4-, 6- или 8-часови смени).

Ползи:

  • Стабилна работа с постоянен трудов договор, атрактивна заплата
  • Допълнително здравно и живото-застраховане.
  • 24 дни платен годишен отпуск, включително 3 уелнес дни.
  • Работа на непълно работно време – 8, 6, 4 часови смени.
  • Покриване на транспортни разходи.
  • Ваучери за храна.
  • Платено двумесечно обучение и персонален коучинг.
  • Ясен кариерен път в компанията.
  • Прекрасна офис локация с модерни удобства – стаи за почивка, игрални зали, тераси.