Свищовската академия стартира информационни канали в приложенията Telegram, WhatsApp и Viber

Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ стартира три академични информационни канала за потребителите на популярните приложения за незабавни съобщения
Telegram, WhatsApp и Viber. Чрез тях Свищовското висше училище ще предоставя по максимално бърз и ефективен начин на своите студенти и широката общественост актуални академични новини и важни съобщения, свързани с учебния процес, семестриалните изпити, кандидатстудентската кампания и академичните инициативи.
Имената на информационните канали съвпадат с обозначението, под което Стопанската академия се позиционира в социалните мрежи. За присъединяване към тях е нужна инсталация на някое от посочените приложения за незабавни съобщения.

Каналът в Telegram e достъпен тук.

Към WhatsApp канала можете да се присъедините тук.

Абонамент за канала във Viber, който в бъдеще ще се превърне в публичен, може да бъде направен тук.

Освен в Telegram, WhatsApp и Viber актуални новини от СА „Д. А. Ценов“ можете да намерите и в официалния профил на Свищовското висше училище във Facebook.