Важно съобщение за студентите от І, ІІ, ІІІ и ІV курс, относно заплащането на семестриалните такси за летен семестър!

Уважаеми студенти,
Във връзка със зачестилите запитвания относно крайния срок за заплащане на семестриалните такси за летен семестър на учебната 2018/2019 г., Ви информираме, че съгласно чл. 26 (2) от Правилника за организацията на учебния процес в СА „Д. А. Ценов“, „студентите от І, ІІ, ІІІ и ІV курс заплащат семестриална такса и се записват за летен семестър на учебната година до 20 работни дни от началото на семестъра“.

В тази връзка, крайният срок за заплащане на семестриалните такси за летен семестър на учебната 2018/2019 година от студентите от І, ІІ, ІІІ и ІV курс е:
  • 13.02.2019 г. (сряда) – за студентите, обучаващи се  в задочна форма;
  • 18.03.2019 г. (понеделник) – за студентите, обучаващи се в редовна форма.
Важно!!!

За максимално удобство на всички студенти в Стопанска академия, семестриалните такси за летен семестър на учебната 2018/2019 година могат да бъдат заплатени и през персоналното Студентско досие, в раздел Студентски такси/Дължими такси/Плати ONLINE.

*Снимката е илюстративна!

Отдел „Бакалавърско и магистърско обучение“