Възможност да участвате в проект на Институт Перспективи

Уважаеми студенти,

Вашият глас може да промени Европа и ние от Институт Перспективи искаме да го чуем!

Присъединете се към нашата мрежа от младежки посланици, научете повече за Европейския парламент и бъдете част от европейска инициатива с 27 партньори от ЕС; обучете се, ангажирайте се с предизвикателствата на демократичния живот и мотивирайте приятели да гласуват на изборите за Европейски парламент през 2024 г.

Вие сте бъдещето – нека създадем Европа на младите заедно!

Ако Вие:
-    Смятате, че сте убедителни и заразявате околните с хъс, мотивация и устрем?
-    Вярвате, че можете да постигнете всичко, само ако решите?
-    Обичате европейските въпроси, ценности и идеи?
Значи това състезание е за Вас!

Условия за участие:
-    Да сте над 16 години.
-    Да имате идеи.
-    Да имате стимул и желание да пътувате.
-    Да вярвате в себе си и във възможностите си.
-    Да сте от България.
-    Да не се предавате, когато стане трудно.
-    Да можете да изразявате себе си.
-    Да сте лидер.
-    Да сте чаровни, усмихнати и ведри.

Ако вярвате, че изпълнявате всички тези условия, то тогава:
В рамките на 10 реда трябва да опишете идеята си, чрез която ще успеете да мотивирате своите връстници да се запишат в платформата zaednoza.eu/ together.eu.

Споделете ни Вашата идея, като попълните формата за участие: https://forms.gle/ay72dXB6aTdrHJ5X7

Идеята Ви трябва да бъде:
-    Креативна;
-    Добре описана;
-    Конкретно и ясно структурирана;
-    Показваща по какъв начин ще достигнете до най- много хора;
-    Обвързана във времето;
-    Изразяваща как ще постигнете резултат – чрез социални мрежи, информационни кампании, листовки, разговори, градински партита и т.н.

Ако Вие сте се справили добре на този кръг, изпълнили сте всичко горепосочено, следва да бъдете одобрени.

При одобрение:

В период от един месец, ще имате възможността да реализирате написаната от Вас идея. Ако сте решили да използвате социалните мрежи, задължително трябва да tag-вате профилите ни, както и да поставяте #YEUF. Основната цел, която трябва да преследвате е вече разработената от Вас идея да започне да действа на практика и въз основа на Вашия проект, да съумеете да мотивирате връстниците Ви да се записват в гореспоменатата платформа.

Победители и награди:

Всеки един от трите най-добри проекта ще получи следната награда:
1-во място:
Ваучер за преживяване на стойност 200 евро + представяне на собствения си проект на международна конференция в държава от ЕС + сертификат за участие
2-ро място:
Ваучер за преживяване на стойност 125 евро + представяне на собствения си проект на международна конференция в държава от ЕС + сертификат за участие
3-то място:
Ваучер за преживяване на стойност 75 евро + представяне на собствения си проект на международна конференция в държава от ЕС + сертификат за участие

* ВАЖНО: Представянията на проектите Ви в държави от ЕС:
Всяко представяне ще бъде в различна държава според мястото, което сте спечелили. Запазваме държавите в тайна, за сега, за да Ви изненадаме!

Важни срокове:

Регистрация на идеята: от 15.08.2023 г. до 31.08.2023 г.
Изпълнение на идеята: от 01.09.2023 г. до 30.09.2023 г.

Информация за Институт Перспективи може да прочетете от:
Страницата им от следния линк: https://www.institute-perspectives.com/
Фейсбук групата: Институт Перспективи

Обявите, публикувани от Кариерния център при Стопанска академия, могат да се следят на сайта на Стопанска академия в следните подраздели:
"Кариерно развитие" и "Студентски Новини", както и фейсбук страница на Кариерния център в рубриките: #КариеренЦентърСАиПартньори  #КариеренЦентърСАобяви #СтудентскиНовиниСА