Възможност за кандидатстване за Лятна стажантска програма на НСОРБ

Уважаеми колеги,

Национално сдружение на общините в Република България (НСОРБ) за поредна година стартира Лятната стажантска кампания.
Информация за Програма‘2023 може да прочетете в раздел „Стажантска програма“ от ТУК.

Основна информация за Лятната стажантска програма за 2023 г.:
• Период на кандидатстване: от 2 май до 19 май 2023 г.
• Начин на кандидатстване: изпращане на Заявление и допълнителни документи на имейл e.nemska@namrb.org до 19 май 2023, вкл.
• Резултати: до 29 май 2023 всеки кандидатствал студент ще получи писмен отговор за възможностите за реализиране на заявения стаж.
• Въпроси, предложения и информация за Лятната стажантска кампания можете да отправяте към г-жа Евгения Немска, началник на кабинета на изпълнителния директор на НСОРБ и координатор на програмата, тел: 02/943 44 67/8, 0882/ 027 406.

Възможности за стаж, предлагани от НСОРБ:
• Стаж в екипа на НСОРБ;
• Стаж в екипа на НСОРБ-АКТИВ;
• Стаж в общинска администрация;
- посочете предпочитания за стаж в определена община
- посочете професионално направление
• Онлайн стаж, чрез дистанционна работа;
• Практика по специален идеен проект на община.

В стажа предлаган от НСОРБ могат да се включат студенти от всички специалности ако са:
• 3 или 4 курс бакалаври;
• магистри;
• специализанти.

ВАЖНО!!! Задължително да се посочва родното място, като възможност за полагане на преддипломен стаж.

ПОДРОБНА ИНФОРМАЦИЯ ЩЕ НАМЕРИТЕ

Обявите, публикувани от Кариерния център при Стопанска академия, могат да се следят на сайта на Стопанска академия в следните подраздели: "Кариерно развитие" и "Студентски Новини", както и фейсбук страница на Кариерния център в рубриките:  #КариеренЦентърСАиПартньори  #КариеренЦентърСАобяви