Възможност за кандидатстване за стаж в Европейската комисия

Уважаеми студенти и възпитаници,

Имате възможност да кандидатствате за платената стажантска програма на Европейската комисия за 5 месеца, за която няма ограничение във възрастта и ще стартира през март 2024 г.

Какви са условията за кандидатстване:
-    Завършено висше образование (минимум 3 години);
-    Ниво C на владеене на английски, френски или немски език;
-    Много добро владеене на втори официален език на ЕС;
-    Да нямате реализиран предишен стаж или трудов опит над 6 седмици, в която и да е европейска институция.

Кандидатствайте до 31 август 2023 г. от следния линк: https://traineeships.ec.europa.eu/

Информация за подобни публикации може да следите и от фейсбук страницата от линка:  Европейската комисия в България / European Commission in Bulgaria

Обявите, публикувани от Кариерния център при Стопанска академия, могат да се следят на сайта на Стопанска академия в следните подраздели:
"Кариерно развитие" и "Студентски Новини", както и фейсбук страница на Кариерния център в рубриките: #КариеренЦентърСАиПартньори  #КариеренЦентърСАобяви #СтудентскиНовиниСА