Възможности за практика по програма „Еразъм+“ в Словакия

Уважаеми студенти,
Центърът за международна дейност/ Еразъм+ офис Ви информира за възможности за практика по програма „Еразъм+“ в Словакия. PlacementSlovakia е програма, управлявана от WorkSpace Europe – първият и единствен консорциум в Словакия, подпомагащ мобилностите с цел практика по програма Еразъм+ във висшето образование, акредитиран от Европейската комисия. Дейността на програмата е да подпомага студентите в организирането и провеждането на техните практики в Словакия. На студентите е осигурена безплатна квартира, работа в успешни компании, възможност за подобряване нивото на владеене на английски език. Повече информация относно свободните места за практика може да намерите на следните уебсайтове:

www.placementslovakia.com
www.workspaceeurope.sk
www.facebook.com/PlacementSlovakia

Активни обяви за практика може да намерите и тук.

Информация за кандидатстването за практика по програма „Еразъм+“ може да намерите на сайта на Стопанска академия, на място – в офиса на Центъра за международна дейност или да направите запитване на имейл: erasmus@uni-svishtov.bg или на телефони: 00359 631 66 376, 00359 631 66 440.

Център за международна дейност/ Еразъм+ офис